sp_anim9. października 2010 – Diecezjalny Dzień Wspólnoty par animatorskich Domowego Kościoła

Dzień wspólnoty animatorów Domowego Kościoła to jedna z nielicznych okazji aby spotkać się parami animatorskimi z całej diecezji, wspólnie pomodlić, podzielić doświadczeniami i zwyczajnie pogadać.


Zaczęliśmy od Eucharystii w piaseczyńskim kościele pod wezwaniem Świętej Anny. Ksiądz Andrzej Pawlak w homilii zaprezentował nam krótki przegląd biblijnych postaci mogących być wzorcem dla posługi animatora.


A potem, jak w dobrym filmie, napięcie już tylko rosło, – bo Beata i Jarek Bernatowicz, nasza para diecezjalna, poprowadzili konferencję o tym, jakie są obowiązki i na czym polega odpowiedzialność pary animatorskiej w kręgu DK. Dobrze od czasu do czasu usłyszeć takie przypomnienie – zwłaszcza, kiedy ujęte jest w przyjaznej i życzliwej formie – i uświadomić sobie, ile jeszcze trzeba w swoim życiu zmienić…


A już w niedzielę spotkamy się ponownie – tym razem w naszych rejonach, na Rejonowym Dniu Wspólnoty.
Marzena i Jan Halbersztat
krąg z rejonu Zachodniego

 

sp_anim

sp_anim

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności