„Mów Panie, bo sługa Twój słucha”
 
W dniach 10-12 grudnia 2010 w domu rekolekcyjnym przy parafii p.w. Matki Bożej Królowej Meksyku w Laskach Warszawskich odbędzie się DIECEZJALNA OAZA MODLITWY.

Zapraszamy wszystkich po 1 stopniu ONŻ, którzy pragną ożywić swoją modlitwę osobistą i zasmakować modlitwy wspólnotowej.
 
Początek: 10 grudnia 2010 godz. 19.00 (piątek)
Koszt: 70 zł

Osoby, które pragną przybyć na OM, prosimy o zgłoszenie się do 6 grudnia 2010 r. do Oli Sadowskiej.
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 605043192
 

W tym roku bardzo ważne jest uczestnictwo w oazach modlitwy, które uczą SŁUCHAĆ PANA. Oazy Modlitwy organizowane w ciągu roku są ważnym elementem formacyjnym w Ruchu Światło-Życie, a więc i w Domowym Kościele. Do uczestnictwa w Oazach Modlitwy zaproszeni są wszyscy oazowicze – rodziny, dorośli, młodzież i dzieci. Będą one organizowane dla całej diecezji w różnych jej miejscach.


Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności