Drogie małżeństwa Domowego Kościoła AW,

wielu z Was znane są już spotkania organizowane w ramach akcji Randka małżeńska. Jest to akcja skierowana przede wszystkim do małżeństw, w tradycyjnym i najlepszym zarazem tego słowa znaczeniu. Głównym zadaniem Randki małżeńskiej jest stały rozwój miłości małżeńskiej i rodzinnej pojmowanej jako bezinteresowny dar z siebie oraz tworzenie środowisk przyjaznych małżeństwu i rodzinie.

Randka małżeńska to spędzenie sympatycznego wieczoru we dwoje, najpierw w kinie, a następnie przy audycji radiowej tworzonej przy aktywnym udziale radiosłuchaczy. Jest to pierwsze w Polsce, a może i na świecie, tego typu przedsięwzięcie.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.randkamalzenska.pl.

Pragniemy zaprosić wszystkie małżeństwa z Domowego Kościoła i nie tylko, do udziału w tym niezwykłym spotkaniu. Pójdźcie sami i zaproście wszystkich, którzy pragną powrotu do źródła swojej miłości. Koniecznie zachęćcie też znajomych i przyjaciół – formuła Randki jest szeroka i każdy będzie mógł znaleźć okazję do radości i wzruszeń.

Najbliższe spotkanie w ramach akcji Randka małżeńska odbędzie się już w najbliższą sobotę 20 listopada 2010 o godz. 18.00 w „Dobrym miejscu” na Bielanach (ul. Dewajtis 3, wejście B). Tego właśnie dnia będzie wyświetlany piękny, ewangeliczny i ewangelizacyjny film Fireproof (Próba ognia) o prawdziwej miłości.
Na kolejne spotkanie zapraszamy 11 grudnia 2010 o godz. 17.00, również do "Dobrego miejsca".
Informacja i rezerwacja biletów on-line: www.rezerwacja.randkamalzenska.pl
Beata i Jarosław Bernatowicz
para diacezjalna DK AW
we współpracy z DK Diecezji Warszawsko-Praskiej
Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności