Randka małżeńska (film Fireproof, a po projekcji propozycja dialogu małżeńskiego), w której uczestniczyliśmy w listopadzie, to okazja do pięknego spędzenia czasu we dwoje. W niektórych zachowaniach i sposobie myślenia głównych bohaterów filmu odnaleźliśmy siebie, były one ważnym tematem rozmów o nas. Film ten ożywił w nas tęsknotę za piękną miłością małżeńską i dodał chęci do pracy nad swoimi słabościami. Zrozumieliśmy też, że jesteśmy odpowiedzialni za małżeństwa wokół nas.

Zachęcamy do wybrania się na Randkę małżeńską - każdy potrzebuje przypominania o tym, czym jest prawdziwa miłość i odpowiedzialność.

Kolejna edycja będzie 11 grudnia 2010 r. o godz. 17.oo w Centrum Kultury „Dobre Miejsce” ul. Dewajtis 3, Warszawa. (plakat)
 
Rezerwacja biletów na stronie www.randkamalzenska.pl

Zachęcamy bardzo także, abyście poinformowali i zaprosili do udziału w tym wydarzeniu małżeństwa ze swojej rodziny i znajomych spoza DK. Myślimy, że może to być pomysł na świąteczny prezent.
Ula i Maciek Kaczmarkowie
krąg DK z Rejonu Centralnego
Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności