baner wieczernikNajbliższy numer "Wieczernika" będzie poświęcony kobiecości - a więc tematowi z natury rzeczy bliskiemu Domowemu Kościołowi i zarazem ogromnie aktualnemu w dobie ataków ideologii gender odrzucającej naturalne zróżnicowanie człowieka na płcie.

W numerze znajleźć można artykuły poruszające następujące tematy:
- biblijny Poemat o dzielnej niewieście - czy może być punktem odniesienia dla dzisiejszych kobiet?
- kobiety Nowego Testamentu - oryginalne spojrzenie na nie, artykuł nie będzie omawiał każdej kobiety występującej w Nowym Testamencie, a zastanowi się, jakie role pełnią kobiety występujące w Ewangeliach, Dziejach Apostolskich i listach
- dlaczego ważne jest by kobieta była piękna? - spojrzenie okiem kobiety oraz okiem mężczyzny
- świadectwa: co dla mnie znaczy bycie kobietą
- za co podziwiam moją mamę - wypowiedzi dzieci
- czy siostry zakonne są powołane do macierzyństwa
- droga kobiet żyjących indywidualnie w świecie
- zadania kobiety w liturgii

Informując o nowym numerze „Wieczernika” zapraszamy do jego zamawiania. 197 numer ukaże się jeszcze przed świętami. Prosimy o poinformowanie o numerze par w kręgach. Koszt wydania 1 egz. wyniesie 5 zł (+ koszt przesyłki).

Zamówienia można składać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 61 862 53 73 (po południu) albo przez formularz na stronie http://www.wieczernik.oaza.pl/zamow_prenumerate

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja WIECZERNIKA
http://www.wieczernik.oaza.pl/
http://www.facebook.com/wieczernik.pismo

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności