Drodzy Księża opiekunowie kręgów,

Współbraci Księży rozpoczynających posługę w kręgach Domowego Kościoła, ale i doświadczonych w towarzyszeniu małżeństwom w charyzmacie Ruchu Światło-Życie moderatorów, zapraszam na spotkanie na początku nowego roku formacyjnego. Zawsze wartościowe jest wspólne dzielenie tym, co robimy, jak sobie radzimy z mniej typowymi sytuacjami, co planujemy. Wzorem lat ubiegłych w części spotkania dołączą do nas Anna i Piotr Zadrożni – para diecezjalna DK. Jesteśmy ciągle na świeżo po „Podsumowaniu pracy rocznej Domowego Kościoła” w Częstochowie, możemy więc przybliżyć także krajowe aktualności DK, powiedzieć o jubileuszu 50-lecia DK, czy – lokalnie – o wyborach nowej pary odpowiedzialnej za DK w naszej diecezji.
Do wyboru jest jeden z dwóch terminów o godz. 19.30. Pierwszy we wtorek 4. października na plebanii parafii św. Jakuba Apostoła na pl. Narutowicza w Warszawie (dom parafialny na lewo od kościoła, dzwonić na „kuchnię”, można wjechać samochodem na teren kościelny). Drugi w czwartek 20. października na plebanii parafii Matki Bożej Bolesnej w Milanówku, ul. Szkolna 7. Serdecznie pozdrawiam oczekując wspólnego spotkania.

Z Panem Bogiem

ks. Paweł Witkowski
Moderator Diecezjalny Domowego Kościoła
Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Warszawskiej

kspaweł1

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności