Drogie małżeństwa Domowego Kościoła,

przekazujemy na Wasze ręce wykaz rekolekcji, jakie będą organizowane przez Domowy Kościół gałąź rodzinną Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Warszawskiej w czasie wakacji w roku 2011. Mamy nadzieję, że z tych wielu propozycji znajdziecie coś dla swojej rodziny.

Podajemy ten wykaz w miarę wcześnie, abyście mogli porozmawiać i zaplanować wyjazd na rekolekcje, poprosić o urlop, odkładać finanse, obejmować modlitwą całe dzieło rekolekcji wakacyjnych 2011 i przygotować się duchowo na ten czas.

Zapisu na rekolekcje można dokonać wysyłając wiadomość na adres Diakonii Oaz Rekolekcyjnych (DOR) Domowego Kościoła Archidiecezji Warszawskiej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres mailowy podany dla konkretnych rekolekcji. Do końca marca 2011 pierwszeństwo w zapisach mają małżeństwa z naszej diecezji. Po tym terminie rekolekcje będą dostępne dla całej Polski i znajdą się również na ogólnopolskiej stronie internetowej DK. Prosimy, abyście nie zwlekali z decyzją zbyt długo i zapewnili sobie miejsce na wybranych rekolekcjach odpowiednio wcześnie.

Przy okazji przypominamy, że aby zgłoszenie było pełne, oprócz wiadomości mailowej należy przesłać kartę zgłoszeniową (otrzymaną od DOR) i wpłacić zaliczkę. Karta zgłoszeniowa powinna być podpisana przez parę rejonową, a w przypadku wyjazdu z inną diecezją także przez parę diecezjalną.

Na oazę rodzin I° (OR I°) wyjechać może każde małżeństwo, nawet takie, które nigdy nie zetknęło się z kręgiem, zachęcajcie więc w ramach ewangelizacji różne małżeństwa. Na oazę rodzin II° (OR II°) dobrze jest aby jechały małżeństwa, które przeżyły już OR I°, I rok pracy formacyjnej i ORAR I°. Na oazę rodzin III° (OR III°) wyjechać może małżeństwo, które przeżyło OR I° + OR II°, ORAR I° + ORAR II°, a także I + II (zeszyt A + B) rok pracy formacyjnej.

Zależy nam bardzo, aby kwestie finansowe nie były przeszkodą w wyjeździe na rekolekcje. Już od wielu lat jest bowiem możliwość dofinansowania wyjazdu z funduszu diecezjalnego, a w wielu przypadkach i z funduszy rejonowych. Jeśli ktoś jest w potrzebie i widzi konieczność skorzystania z takiego dofinansowania może zgłosić prośbę o dofinansowanie za pośrednictwem swojej pary animatorskiej, łącznikowej, rejonowej, diecezjalnej lub bezpośrednio na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Życzymy wszystkim natchnienia Ducha Św. podczas podejmowania decyzji rekolekcyjnych.
 

Beata i Jarosław Bernatowicz

para diecezjalna

                        

ks. Andrzej Pawlak

moderator diecezjalny

                                               
Terminy rekolekcji i informacje o prowadzących dostępne są w zakładkach:
 
Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności