120Drogie małżeństwa Domowego Kościoła AW,

podczas weekendu wszystkie pary rejonowe odebrały od nas najnowszy numer 120 „Listu do wspólnot rodzinnych”. Chcielibyśmy, aby wszyscy mieli możliwość otrzymania tego listu jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Pragniemy bowiem aby ten numer, jak pisze nowa para krajowa Beata i Tomasz Strużanowscy, - miał szansę stać się duchową lekturą w świątecznym lub poświątecznym czasie.

Tym razem integralną częścią "Listu" jest kolorowa wkładka, związana z tematem numeru (brzmi on nieco prowokacyjnie: "Nobel za in vitro"). Prosimy abyście zwrócili uwagę na tę wkładkę, by ona nie "zgubiła się" po drodze i dotarła do adresatów. Uwaga! Trzeba ją będzie dołączyć do każdego numeru + ulotka 1% dla RŚ-Ż.

I jeszcze jedna uwaga dotycząca "Listu". Prosimy, abyście dostrzegali w nim coś więcej niż tylko miejsce publikacji konspektów. Znajduje się tutaj wiele ciekawych artykułów o naszej formacji, świadectwa małżeństw z różnych diecezji, jest dział „Z życia DK”, a ponadto wiele publikacji napisanych przez małżeństwa z naszej diecezji warszawskiej. Może zachęceni lekturą sami podejmiecie jakieś wyzwania, a może także i Wasze artykuły pojawią się w następnych numerach Listu.


Beata i Jarek Bernatowicz
para diecezjalna DK AW

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności