oplatek 2013

 

Drodzy,

z radością zapraszamy wszystkie małżeństwa i rodziny Domowego Kościoła naszej archidiecezji oraz księży opiekunów duchowych kręgów na diecezjalne spotkanie opłatkowe, które będzie miało miejsce w Niedzielę Świętej Rodziny 29 grudnia 2013 w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego na Ursynowie (Al. KEN 101). Ten dzień to jednocześnie święto patronalne Domowego Kościoła.

Szczególne zaproszenie kierujemy do nowych kręgów, które w ciągu ostatniego roku zakończyły pilotaż i zostały włączone do wspólnoty DK AW, a także do kręgów pilotowanych – prosimy o przekazanie zaproszenia małżeństwom w tych kręgach.

 

Plan spotkania przedstawia się następująco:

- rozpoczniemy o godz. 15.30 Eucharystią w górnym kościele, sprawowaną przez ks. kardynała Kazimierza Nycza. Prosimy o przybycie co najmniej 15 minut wcześniej, aby przygotować się do wspólnego przeżywania Mszy św.

Jeżeli w Waszych kręgach są chętni mężczyźni do służenia podczas Eucharystii – prosimy o przybycie do zakrystii godzinę przed Mszą św. tj. o godz. 14.30.

- po Eucharystii tradycyjnie podzielimy się opłatkiem, a następnie udamy się do dolnego kościoła, gdzie spotkamy się na wspólnej agapie (prosimy serdecznie o przyniesienie czegoś do jedzenia, np. sałatkę, owoce), będziemy kolędować, a dla dzieci przewidziana jest niespodzianka :-)

Spotkanie zakończymy ok. godz. 18.00

 

Prosimy o przekazanie zaproszenia na spotkanie opłatkowe w Waszych kręgach, (również księżom opiekunom), gdyż nie wszyscy mają założoną subskrypcję na stronie DK AW.

Spotkanie ma charakter otwarty, dlatego miło nam będzie gościć również Wasze rodziny, przyjaciół i znajomych.

 

Czekając na wspólne świętowanie,

pozdrawiamy w Panu

                                                   Monika i Radek Galbarczyk
para diecezjalna DK AW
                           ks. Andrzej Pawlak
moderator diecezjalny DK AW

 

PS. 1. Podczas Eucharystii będzie zbierana kolekta na rozbudowę Centralnego Domu Rekolekcyjnego Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie w Krościenku n. Dunajcem.

PS.2 Podczas diecezjalnego spotkania opłatkowego będzie można odebrać zaproszenia na XIX Bal DK AW oraz przekazać fanty na loterię.

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności