INTENCJE MODLITEWNE PROSIMY NADSYŁAĆ - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 
 
25 maja 2016

Szczęść Boże!

Ośmielamy się gorąco prosić o modlitwę w intencji naszych trudnych spraw: finansowych, prawnych i zdrowotnych - m.in. spodziewamy się czwartego dziecka, przy poważnych kłopotach zdrowotnych, wręcz zagrażających...

Do tego dochodzi nasza b. trudna sytuacja finansowa/materialna (a także prawna) - podejmujemy różne starania ("walczymy") w tych sprawach, a najbliższe miesiące (maj-czerwiec i potem do jesieni) będą b. ważne, decydujące.

Stąd nasza prośba o modlitwę o Boże wsparcie, kierowanie, opiekę, siłę, mądrość i pomoc - o wyjście z wszystkich groźnych i niebezpiecznych kłopotów i dobre życie, przede wszystkim dla naszych dzieci; o możliwość zapewnienia im dobrych warunków do rozwoju.

Z góry bardzo dziękujemy!
Teresa i Witold

 
29 września 2015

Szczęść Boże! Proszę o gorliwą modlitwę za wstawiennictwem sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego o łaskę zdrowia dla ks. Rafała Zabłońskiego - sekretarza biskupa koszalińsko-kołobrzeskiego Edwarda Dajczaka. Ks. Rafał, który jest związany z Ruchem Światło-Życie, doznał udaru. Jego stan jest poważny.

Z góry serdecznie dziękuję.

ks. Tomasz Tomaszewski, Koszalin
moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie

 
5 września 2015
 
Szczęść Boże.
Ewa Budziszewska - jedna z uczestniczek tegorocznej oazy OR1 w Wiśle trafiła na diagnozowanie do szpitala z powodu kłopotów z pisaniem i mową. Na razie wiadomo, że ma obrzęki mózgu. Ewa z mężem Mariuszem mają dwoje małych dzieci.
Prosimy o modlitwę o zdrowie dla Ewy.
- Anna i Norbert Łukomscy
 
22 maja 2015
 
U Ani, z naszego kręgu (aktualnego i "świeżo" przez nas wypilotowanego), która od długiego czasu chorowała na kręgosłup, wykryto w części krzyżowej guza. 

Prosimy o modlitwę w intencji uzdrowienia i fizycznego i duchowego, ulgę w cierpieniu i dar całkowitego zawierzenia Panu Bogu.

Ania z mężem mieli uczestniczyć w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych (12-14 czerwca 2015) - poprośmy też Pana Boga, aby mogli pojechać - będą to ich pierwsze wyjazdowe rekolekcje w DK, na które bardzo czekają (a ze względu na konieczność opieki nad przewlekle chorą mamą nie mogli do tej pory być na żadnych).

Lidka i Jacek Stolarscy

 

18 maja 2015
 
Witajcie,

piszę do Was z prośbą o dar modlitwy za Agnieszkę (4 lata) u której w piątek 15.05 wykryto i zdiagnozowano guza pnia mózgu.
Dziewczynka jest pogodna, bawi się i powtarza: "nie wiedziałam, że tyle ludzi będzie mnie kochać"...
Jutro lub w środę ma mieć operację w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Lekarze nie rokują za dobrze. Nie będę pisać szczegółów.
Po prostu proszę Was o modlitwę za udaną operację Agnieszki i jej powrót do zdrowia - jeśli taka wola Boża. Głęboko wierzę, że modlitwa wielu ma siłę wyjednać o Boga łaskę uzdrowienia dla niej. Dlatego proszę Was o modlitewną pomoc!

Dziękuję i pozdrawiam
Elżbieta Konert (Mazur)
 
3 kwietnia 2015
 
Piszemy do Was, aby prosić o wsparcie modlitewne.
Wiemy, że w zarówno w Ruchu Światło - Życie jak i Domowym Kościele istnieje praktyka wspólnej modlitwy w szczególnych intencjach.
W naszym nowym kręgu jest małżeństwo Piotra i Joanny, którzy właśnie teraz szczególnie potrzebują wzmożonej modlitwy.
Są małżeństwem od 15 lat. Mają czworo dzieci, trzech synów i córkę.
Dwa miesiące temu Piotr złamał kręgosłup. Po operacji okazało się, że do złamania doszło ze względu na osłabienie kości rozległym nowotworem. Jako że nowotwór jest złośliwy i bardzo zaawansowany, lekarze nie chcą podjąć się leczenia, proponując jedynie opiekę paliatywną.  
W takiej sytuacji, nie pozostaje nam nic innego jak prosić Pana Boga o Jego pomoc.
Prosimy o przesłanie tej prośby do przedstawicieli całej Wspólnoty Domowego Koscioła.
Bardzo liczymy na wsparcie Wasze oraz innych kręgów.
 
Z góry bardzo dziękujemy i pozdrawiamy,
 
Justyna i Rafał Szymańscy
Krąg przy parafii Św. Stefana w Warszawie
 
1 kwietnia 2015
 
Piszemy z prośbą o modlitwę. Maciek Pawlikowski z naszego kręgu ok 2 tygodni temu miał operację - usunięcie guza na przysadce mózgowej. Po kilku dniach nastąpiły komplikacjem.in krwiak, kłopoty z samodzielnym oddychaniem... Kolejne dwie operacje nie pomogły. Lekarze mówią, że medycyna już nic nie może. Dlatego prosimy o modlitwę o cud. Maciek jest architektem, zawsze marzył o budowie świątyń. W ostatnim roku zorganizował wernisaż swoich prac skupiających się na temacie Jezusa ukrzyżowanego. Jego dumą jest rodzina: żona Sylwia i czworo dzieci: Mikołaj, Blanka, Marek i Sara. Tylko Sara jeszcze nie jest pełnoletnia. To Kościół Domowy, który zbudował.
Polecamy ich wszystkich Bożemu miłosierdziu. Prosimy o wstawiennictwo ks. Franciszka Blachnickiego i innych świętych, do których Maciej zawsze chętnie się modli z całą Rodziną.
Ania i Norbert Łukomscy
 
15 lutego 2015
 
Prosimy o usilną modlitwę za Marzenkę Halbersztat, która walczy z bardzo ciężką chorobą. Potrzebna modlitwa każdego!
Dziś w Krościenku przy grobie Ojca Franciszka zostanie odprawiona Msza Św. w intencji Marzenki.
Obejmijmy modlitwą również rodzinę Marzeny: o wiarę, nadzieję, wytrwałośc i siły!
Z Panem Bogiem,
przyjaciele z wielu kręgów DK AW
 
15.11.2014
 
Kochani!
Zwracamy się z prośbą o modlitwę za duszę mamy Sławka z naszego kręgu pilotowanego, która właśnie zmarła oraz za całą rodzinę o łaskę pokoju serca w tych ciężkich chwilach.
Bóg zapłać!
Lidka i Jacek Stolarscy
 
5 listopada 2014

Drodzy,
prosimy o modlitwę w intencji Marzenki. Niestety rak się nie poddaje i wyniki też nie są najlepsze. Jak pisze Janek, mąż Marzenki..."lęk nas ogarnia i poczucie pustki. Bardzo potrzebujemy pomocy kogoś, kto tę pustkę wypełni modlitwą".
PROSIMY wszystkich bardzo o przekazanie tej prośby innym osobom i o modlitwę w intencji Marzenki.
z Panem Bogiem
Beata i Jarek Bernatowicz

 
28 sierpnia 2014

Szczęść Boże!

Zwracam się z wielką prośbą o usilną modlitwę w intencji 12-letniego Seweryna Radziszewskiego, który w poniedziałek 25.08 w godzinach popołudniowych został poddany bardzo skomplikowanej i ryzykownej (po ludzku) operacji neurochirurgicznej.

Całą rodziną wracali z rekolekcji DK z Jastarni i ulegli wypadkowi, gdzie właśnie Seweryn najbardziej ucierpiał. Prosimy o modlitwę za Seweryna, lekarzy i całą rodzinę Radziszewskich z Białegostoku.

"Ja zaś zaufałem Twemu miłosierdziu; niech się cieszy me serce z Twojej pomocy..." Ps 13, 6

ks. Krzysztof Łapiński - moderator DK Białystok

 
23 czerwca 2014

Bardzo prosimy o modlitwę za Wiktorię córkę Agnieszki i Wojtka z DK diecezji radomskiej.
Wracali z procesji Bożego Ciała i upadła na szkło, które przecieło tętnicę w rączce a także spowodowało głębokie rany. Jest po bardzo skomplikowanej operacji. 
Bożena i Janusz Jemiołowie

5 czerwca 2014
 
Kochani!

Prosimy o gorącą modlitwę za Danutę z naszego kręgu pilotowanego, która jest w szpitalu na Banacha w kiepskim stanie.
Ma fatalne wyniki badań krwi (morfologia, żelazo itd.), które lawinowo się pogarszają.
Najprawdopodobniej jeszcze dziś będzie miała transfuzję.
Bardzo źle się czuje już od pewnego czasu, a szczególnie od tygodnia - od powrotu z kontrolnych badań w klinice w Zabrzu (gdzie miała w zeszłym roku operację).
Wczoraj miała tomografię - na szczęście wynik jest zadawalający.
Na razie nie ma konkretnej diagnozy.
Westchnijcie też w intencji jej synów i męża (który od ponad roku nie może znaleźć stałej pracy).
Z Bogiem!
Lidka i Jacek Stolarscy

 
16 kwietnia 2014
 
Drodzy,
bardzo prosimy Was o modlitwę w intencji naszych znajomych oraz ich synka, który zmarł nad ranem. Wczoraj wieczorem śp. Antek wraz ze swoim starszym bratem przebiegał przez ulicę do tramwaju, potrącił go samochód. W stanie ciężkim został odwieziony do szpitala, gdzie dziś zmarł.
 
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
 
14 kwietnia 2014
 
Drodzy - przeczytajcie intencję z 5 marca 2014 a następnie poniższą wiadomość od Mamy Pawełka. Chwała Panu!
Monika i Radek
 
"26 marca Pawełek miał być operowany, jednakże po wnikliwym przebadaniu przez panią profesor, operacja zostala odwołana. Cały uklad moczowy Pawełka jak na jego wadę pracuje prawidlowo. Ciągle nie możemy uwierzyć w cud jaki spotkal nas i naszego syna.
Dwa dni przed wyjazdem do Warszawy, Pawełek przyszedł do mnie i mówi: mamo, a Pan Jezus powiedział mi, że w Warszawie nie będzie mnie bolało i że będzie się o mnie troszczył. Tak jak zatroszczył się o nas dzisiaj przerosło moje najśmieszniejsze marzenia. CHWAŁA PANU!!!!!
 
7 kwietnia 2014
 
Witajcie,
od kilku 2 może 3 tygodni wraz z całym naszym kręgiem modlimy się za bratową jednego małżeństwa z kręgu. U Karoliny-bo tak się nazywa ta dziewczyna, ma 39 lat, jest matką trójki dzieci, najmłodsze ma 3 latka :(, niespodziewanie zdiagnozowano niezwykle rzadki nowotwór dwunastnicy, w fatalnym stadium...
w miniony czwartek miała operację... Niestety, operacja wybitnie się nie udała:( okazało się, że guz jest tak wielki, że nic się nie dało usunąć... nie podadzą jej nawet chemioterapii, z punktu widzenia medycznego nie ma najmniejszych szans na wyzdrowienie Karoliny :(.
Karolina i jej mąż są w Domowym Kościele w Warszawie, całe ich rodzeństwo też się formuje w różnych miejscach w Polsce i nie tylko... wszyscy oni zarzucili niezwykle obszerną sieć modlitwy intencji uzdrowienia Karoliny. Każdego dnia o 22ej modlimy się 1 tajemnicą różańca (obecnie Narodzenia, ale w każdy pon. zmieniamy tajemnicę na kolejną) po tej nieudanej operacji postanowiliśmy nie poddawać się i modlić się o cud dlatego do codziennego różańca dołączyliśmy jeszcze Litanie do JPII  na razie do dnia kanonizacji... a co dalej... jeszcze nie wiemy. Oczywiście każda modlitwa się liczy, w tej czy innej formie, o tej czy o innej godzinie... ufamy, że Pan sam obróci tę modlitwę w łaskę tak jak będzie chciał...
Jeśli chcecie dołączcie do nas... bardzo proszę i jeśli znacie ludzi modlitwy którym możecie powierzyć tę intencję, prześlijcie tę modlitwę dalej. Bez względu na to jaka jest Wola Boża wobec tej rodziny, z pewnością potrzeba im dużo łaski
Pozdrawiam
Ola
oraz Agnieszka i Tomek Talaga (para diecezjalna łódzka)
 
7 kwietnia 2014
 
Kochani,
Rafał Szulejewski z kręgu na Ursynowie jest w szpitalu ciężko chory - Ostre zapalenie prawego płuca z początkiem sepsy.
Bardzo prosimy wszystkich o modlitwę.
Beata i Jarek Bernatowicz
 
11 marca 2014
 
Moi Drodzy,
 
Przesyłam do was prośbę jednego z małżeństw z Kręgu przez nas pilotowanego z Żoliborza. Magda miała już kilka poronień i obecnie jest w 14 tygodniu ciąży. Wczoraj była na USG i lekarz stwierdził, że płód jest z powikłaniami i zaproponował usunięcie ciąży. Oczywiście Magda i Piotr nie wyrażają zgody. W związku z tym bardzo proszą o modlitwę za nienarodzone dziecko i akceptację woli Bożej.
 
Bardzo proszę przekażcie ich prośbę o modlitwę do Waszych znajomych.
 
Z góry dziękujemy za modlitwę.
Z Panem Bogiem
Iza i Jarek Baczyńscy
 
7 marca 2014
 
Drodzy małżonkowie DK,
prosimy Was o modlitwę w intencji ciężko chorego naszego ks. Proboszcza parafii MBNP na Serbinowie w Tarnobrzegu Prałata Michała Józefczyka, aby Najlepszy Ojciec zachował Go przy życiu i przywrócił pełnię sił i zdrowia jeżeli taką jest Jego wola. Polecając Waszym modlitwom tą intencję, pozostajemy w modlitewnej jedności ze wszystkimi.
Moderator rejonowy Ks. Krzysztof Religa,
Teresa i Zygmunt Klizowie para rejonowa  
i para diecezjalna Halina i Marian Indykowie
 
5 marca 2014
 
Kochani, przesyłamy wiadomośĆ od Emilii i Jana Siryj z Ukrainy!(diec kamieniecko-podolska). Trwajmy dalej na modlitwie w intencji Ukrainy!!!Dziękujemy i pozdrawiamy,
H.Cz. Zaforemscy
-para łącznikowa z Ukrainą, Krosno
 
Слава Ісусу Христу!
Щиро дякуємо за турботу і особливо за Ваші щирі молитви. Як бачите, Бог чує їх і оберігає Україну від дальшого кровопролиття. У нас в Камянці-Подільському все спокійно і ніяких проявів протиріч немає. Домашня Церква України теж молиться на адораціях і по домах. Постимо. Тому, крім молитви за Україну, нічого більше не потребуємо. Bog zaplac,
 
5 marca 2014
 
Szczęść Boże,
Beata i Piotr rodzice Pawełka są członkami Domowego Kościoła w rejonie Wodzisław Archidiecezji Katowickiej. W ich imieniu prosimy o modlitwę w intencji 5 - letniego syna - 26.03.2014 jadą do Warszawy do Centrum Zdrowia Dziecka na kolejną operację.
Serdeczne Bog zapłać.
Pozdrawiamy Zofia i Kazimierz Dyrcz
 
1 marca 2014
 
Drodzy Przyjaciele,
U ośmiomiesięcznej córeczki naszych przyjaciół wykryto nieuleczalną i śmiertelną chorobę serduszka. Prosimy Was o modlitwę o uzdrowienie dla malutkiej Alicji oraz jedność i siłę dla jej rodziny.
Anna i Bartosz Małkowie
 
21 lutego 2014
 
Drodzy,
w dniu dzisiejszym tj. 21 lutego 2014 odszedł do Pana śp. Romuald Bernatowicz, tata Jarka.
Prosimy Was o modlitwę w intencji śp. Romualda, a także w intencji całej pogrążonej w smutku rodziny.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym, Amen.
 
Beata i Jarosław Bernatowicz
 
20 lutego 2014
 
Drodzy,
bardzo potrzebna jest modlitwa Was wszystkich.
 
U Julity żony Roberta Derewendy (krąg DK w Lublinie, autor książek o ks. Blachnickim i DK, dyrektor Instytutu i Archiwum Ruchu w Lublinie) stwierdzono bowiem nowotwór złośliwy żołądka. W najbliższym czasie czeka ją poważna operacja usunięcia żołądka. Gorąca modlitwa w tej intencji jest zatem bardzo potrzebna.
 
Beata i Jarek Bernatowicz

10 lutego 2014

Witam
kochani obserwuję jaką fajną jesteście grupą, która się pięknie wspiera. Chcę Was poprosić o modlitwę w skrócie przedstawię Wam osóbkę: 1 października 2013 urodził się mały Konradek (nasz Kondzio) cały czas jest w szpitalu wiele się już wycierpiał. Dwa tygodnie temu miał operację na otwartym sercu niestety stan jest ciężki. W najbliższy wtorek (11.02.14) będzie miał amputowaną nóżkę. Maluszek cierpi, ale wszystko cierpliwie znosi. Lekarze robią co mogą ale leczą "po omacku". To tak w telegraficznym skrócie.
Proszę Was o modlitwę za:
Kondzia - Niech stanie się Wola Boga
i
za jego rodziców i braciszka (2,5 rocznego) by Bóg dał im siłę w tych trudnych chwilach

Wielkie dzięki

Teresa Wiśniewska

27 stycznia 2014
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Prosimy pro modlitwu o Pokój i rozwiązanie kryzysu w Ukrainie.
Para diecezjalna Kamieniec Podolski
Emilia i Jan Siri
 
Polecajmy dobremu Bogu Ukrainę, prosząc o rozwiązanie konfliktów, o nową nadzieję dla ludzi i o pokój.
Monika i Radek Galbarczyk
 
11 stycznia 2014
Za chwilę rozpoczyna się operacja córki Ewy i Mirka Prądzyńskich z kręgu DK Ochota 03, która miała dziś wypadek.
Prosimy o gorącą modlitwę w tej intencji.
Z Bogiem!
Lidka i Jacek Stolarscy
 
22 grudnia 2013
Bardzo prosimy o modlitwę w intencji Roberta który dzisiaj miał bardzo rozległy wylew. Jest w śpiączce farmakologicznej. Pełnią  z żoną Jola posługę pary rejonowej w naszej Archidiecezji. Robert ma 44 lata i jest ojcem dwóch wspaniałych synów. Jeszcze raz bardzo prosimy o modlitwę w jego intencji.

Hanna i Tadeusz Zych                                             ks. Witold Gąciarz
para diecezjalna lubelska                          moderator diecezjalny DK RŚ
 
17 grudnia 2013
Proszę o modlitwę za 6 letnią Karolinę, która w stanie krytycznym przebywa w CZDz po operacji (nowotwór nerki z przerzutami) o cud uzdrowienia, a dla rodziców o siły na ten trudny czas, a dla lekarzy o Światło Ducha Świętego co do dalszego leczenia. O opiekę Matki Najświętszej i Św. Aniołów, aby przy nich czuwali i zanosili modlitwy. Bóg zapłać za każdą modlitwę, post... w tej intencji.
Iza Śliwczyńska
 
19 listopada 2013

Bardzo prosimy o gorącą modlitwę za trzymiesięcznego Tymusia, który urodził się w końcu sierpnia z bardzo poważną i skomplikowaną odmianą choroby Hirsprunga. Tymuś niestety znalazł się znowu w szpitalu. Leży na OIOM-ie z podejrzeniem sepsy.
Z Bogiem!
Lidka i Jacek Stolarscy
 
PS. Mama Maćka (z naszej ostatniej intencji) miała dziś operację częściowego okrojenia guza mózgu. Operacja przebiegła pomyślnie. Czeka na wyniki badania histopatologicznego. Prosimy o dalszą modlitwę.
 
11 listopada 2013
Serdecznie prosimy o modlitwę w intencji mamy Maćka - o siły, odwagę i nadzieję w pokonywaniu choroby, a także o umocnienie Boże dla całej rodziny w tym trudnym czasie.
Lidka i Jacek Stolarscy
 
9 listopada 2013
Bardzo prosimy o modlitwę w intencji Pauliny z DK z rejonu północnego. Paulina jest żoną Michała i mamą 3-letniego Mateusza oraz rocznego Kubusia. Niedawno dowiedziała się, że ma nowotwór. Zaraz po tygodniu okazało się, że jest w stanie błogosławionym. Taki stan uniemożliwia szczegółową diagnozę a tym bardziej leczenie. Prośmy o cud uzdrowienia dla niej, o siły dla niej i jej rodziny. Niech miłosierny Bóg pozwoli całej rodzinie cieszyć się ze zdrowia Pauliny i życia maleństwa.
Katarzyna i Marcin Piaseccy
 
7 listopada 2013
Przez przyczynę Św. Ojca Pio i bł. Jana Pawła II w intencji całkowitego trwałego uzdrowienia mojego syna Michałka, oraz mojego urazu głowy, a także o błogosławieństwo Boże dla całej naszej rodziny.
Marcin Serwach
 
21 października 2013
Kochani,
prosimy o modlitwę o Boże Miłosierdzie dla zmarłego 28-letniego Juliusza, syna Urszuli i Ignacego Michałkiewiczów, rodziny z kręgu Domowego Kościoła przy parafii św. Józefa w Nisku, oraz o ukojenie w bólu dla rodziców i rodzeństwa zmarłego Juliusza.
Halina i Marian Indykowie
diecezja sandomierska
 
29 września 2013

Kochani,
prosimy o modlitwę za Darka Sachaja z Nowej Soli, który jest bardzo ciężko chory. Stwierdzono chorobę nowotworowa, przebyte trzy operacje. O zdrowie i życie dla niego, jeśli jest taka wola Boża, o potrzebne łaski w trwaniu w tych trudnych chwilach, dla niego oraz żony Marysi i dzieci. 
Alina i Marek Sobczak, para diecezjalna diecezji zielonogórsko-gorzowskiej

14 września 2013

Kochani!
Prosimy o modlitwę za mamę Daniela, która jest bardzo ciężko chora  - o siły, chrześcijańską wiarę i nadzieję, a za nas - byśmy potrafili jej z miłością towarzyszyć.
Iwona i Daniel Jakubczyk

11 września 2013

Prosimy o modlitwę w intencji młodego małżeństwa z diecezji gnieźnieńskiej, które przeżywa od dłuższego czasu bardzo skomplikowaną sytuację życiową.

Grażyna i Maciej Radzisz
para diecezjalna gnieźnieńska

10 września 2013

Kochani, przesyłamy Wam ścieżkę do artykułu o uzdrowieniu Marty, który ukazał się w ostatni numerze "Gościa Niedzielnego": http://gosc.pl/doc/1689843.Coreczko-oddychaj

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w ten "ocean modlitwy".

Basia i Michał Hajdukowie
para filialna filii śląskiej

 
9 września 2013

Módlmy się w intencji pana, który uczestniczył w piątkowej Adoracji Ruchu Światło-Życie w Piasecznie. Obejmijmy modlitwą jego trudną sytuację życiową, Jego żonę i syna.

Beata i Jarek Bernatowicz

 
26 sierpnia 2013

Drodzy,

Prosimy Was bardzo o modlitwę w intencji Iwonki z naszego rejonu. Iwonka jest matką trójki dziewczynek i od dwóch lat walczy z rakiem. W ostatnim czasie nastąpiło gwałtowne pogorszenie jej stanu zdrowia. Iwonka z rodziną modli się o łaskę zdrowia za wstawiennictwem ks. Franciszka Blachnickiego. My również jako Rejon Mysłowice prosimy o uzdrowienie dla Iwonki za Jego wstawiennictwem i umocnienie dla jej męża Darka i córek.

Pełni ufności. Z pamięcią w modlitwie.

Kasia i Mariusz Kaletka

13 sierpnia 2013
 
Kochani,
Dzisiaj mija miesiąc od wypadku małej Marty (zobacz: wpis z 9.07.2013). Bóg w sposób cudowny zwraca jej zdrowie i siły. Przekazujemy podziękowanie Stasi i Zdzicha, rodziców Marty, wszystkim, którzy przez swoją modlitwę mieli udział w tych cudownych wydarzeniach. Kilka dni temu rodzice zawieźli Martę na oddział rehabilitacji neurologicznej na 3 tygodniową kurację. Lekarka po zbadaniu Marty nie przyjęła jej na oddział – diagnoza: „Dziecko NIE POTRZEBUJE rehabilitacji neurologicznej”.
Ponieważ Marta ciągle ma pourazowe problemy ze słuchem, wzrokiem i z funkcjonowaniem trzustki, dlatego kontynuujemy naszą modlitwę w jej intencji, mając ufność, że Bo dopełni tego ciągu cudów (który mieliśmy szczęście śledzić na bieżąco, poprzez „SMS-ową kronikę cudów” – czyli  codzienną SMS-ową relację z leczenia Marty) kolejnymi i przywróci Marcie pełnię zdrowia.
Chętnych zapraszamy do włączenia się do dalszej modlitwy.
Serdecznie pozdrawiamy
Basia i Michał Hajdukowie
 
8 sierpnia 2013

Kochana wspólnoto!
Prosimy Was o modlitwę w intencji pomyślnego przebiegu leczenia i powrotu do zdrowia Albiny Olijnyk (1 rok 3 mies) z rodziny Domowego Kościoła z diecezji kamieniec-podolskiej (Ukraina). Przebywa ona obecnie w klinice w Kijowie. Jest utrzymywana w stanie śpiączki już 2 tygodnia. Ma obrzęk mózgu. Lekarze powiedzieli, że zrobili wszystko co mogli, teraz potrzeba już tylko modlitwy. Ufamy w moc wstawienniczej modlitwy. Sługo Boży ks. Franciszku wstawiaj się za nami!

Emilija i Jan - para diec. kamieniec-podolska

8 sierpnia 2013

Prosimy o modlitwę za Darka Sachaja z nazsej wspólnoty, który 08.08. będzie przechodził bardzo poważną drugą już operację. O siły dla Niego, jego żony i dzieci w tych trudnych chwilach, o zdrowie jeśli jest to wolą Bożą.

Alina i Marek Sobczak diecezja zielonogórsko - gorzowska

2 sierpnia 2013
Kochana wspólnoto!
Prosimy Was o modlitwę w intencji pomyślnego przebiegu leczenia i powrotu do zdrowia Sabiny z Domowego Kościoła  z diecezji łódzkiej. Wraz z mężem Jankiem ufamy w moc wstawienniczej modlitwy.
Grażyna i Krzysztof Misiakowie-para diec.łódzka
 
30 lipca 2013

Z wielkim żalem ale i wielka ufnością w miłosierdzie naszego Pana Jezusa Chrystusa informujemy, że  dzisiaj rano odszedł do Pana nasz przyjaciel z Domowego Kościoła Piotr Panasewicz.
Wszystkim którzy ofiarowali modlitwę w intencji Piotra i jego rodziny serdecznie dziękujemy. Prosimy teraz o modlitwę o radość wieczną dla Piotra i łaskę mocnej wiary i nadzieję dla Piotra żony Anetki i jego trójki dzieci i wszystkich pogrążonych w żałobie. O dacie pogrzebu będziemy informować.

Z pamięcią w modlitwie,

Hanna i Tadeusz Zych
para diecezjalna lubelska

 
23 lipca 2013

Bardzo prosimy o modlitwę w intencji naszej znajomej Ledy, która ma raka i oczekuje na operację.

Beata i Jarek Bernatowicz

 
23 lipca 2013

Kochani!

Z błogosławieństwem moderatora diakonii modlitwy ks. Jerzego podejmujemy  27.07.2013 w parafii, w diecezji, w Ruchu 24-godzinną modlitwę za Piotra Panasewicza o cud uzdrowienia za wstawiennictwem Sługi Bozego ks.Franciszka Blachnickiego. Proszę Was o maile zwrotne z godzinami w jakich możecie włączyć się do modlitwy. Proszę o przekazanie tej intencji dalej aby właczyć do modlitwy jak najwięcej osób.

Proponujemy odmawiać koronkę do Bozego Miłosierdzia i oczywiście modlitwę o łaskę za wstawiennictwem Ojca. Inne modlitwy w tej intencji a szczególnie różaniec mile widziane:)

Pozdrawiam z modlitwą.

Ela Bielawska

Przyłączamy się do prośby naszej diakoni modlitwy i my również bardzo prosimy o modlitwę o cud uzdrowienia dla Piotra Panasewicza ( tylko cud może go uzdrowić) maile zwrotne z godziną modlitwy proszę kierujcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękujemy i pozdrawiamy
Hanna i Tadeusz Zych
para diecezjalna DK RŚŻ diecezji lubelskiej

 
16 lipca 2013
 
Kochani,
Wczoraj 15 lipca 2013 w godzinach popołudniowych zginęła tragicznie nasza koleżanka z zaprzyjaźnionej wspólnoty Hallelujah - Ewa Hauer-Brylewska. Ewa przebywała ze wspólnotą na rekolekcjach nad morzem. Został mąż Przemek i dzieci. Cała wspólnota rekolekcyjna wraz z ks. Dariuszem Gocłowskim, przyjaciele i nasza wspólnota Domowego Kościoła w Iwicznej gorąco modlą się w intencji Ewy i Jej rodziny. Prosimy o włączenie się w modlitwę, tak bardzo teraz wszystkim potrzebną.
Monika i Radek Galbarczyk
 
16 lipca 2013

Zwracamy się z prośbą w imieniu naszym, całej naszej wspólnoty Domowego Kościoła RŚŻ Archidiecezji Lubelskiej, a szczególnie w imieniu Anetki Panasewicz żony Piotra i ich dwóch małych córeczek o modlitwę w jego intencji. Piotr jest bardzo ciężko chory. Nie można mu podać chemii, ponieważ podanie chemii by tylko zaszkodziło. Piotr ma 41 lat i w tej chwili jest tylko na środkach uśmierzających ból i odżywiany pozajelitowo. Potrzebna jest intensywna modlitwa o cud uzdrowienia. W Domowym Kościele modlimy się za wstawiennictwem naszego założyciela ks. Franciszka Blachnickiego o ten cud. Wraz z Anetką zwracamy się do wszystkich kapłanów, par diecezjalnych, filialnych i pary krajowej o intensywną modlitwę i przekazanie tej prośby wszystkim przyjaciołom z Domowego Kościoła.

Hanna i Tadeusz Zych
para diecezjalna DK RŚŻ Archidiecezji Lubelskiej          

ks. Witold Gąciarz
moderator diecezjalny DK RŚŻ Archidiecezji Lubelskiej

 
9 lipca 2013
 
Kochani,
Czteroletnia Martusia, córeczka Stasi i Zdzicha z naszego kręgu, miała dziś wypadek. Ma uraz czaszki, jest w ciężkim stanie. Gorąco prosimy o modlitwę.
Basia i Michał Hajdukowie
para filialna filii śląskiej
 
31 maja 2013

Kochani,
prosimy Was o modlitwę w intencji małej Hani - dziecka Joli i Andrzeja z naszego kręgu.
Wczoraj się potknęła i uderzyła głową o beton, straciła przytomność i długo nie można było złapać z nią jakiegokolwiek kontaktu.
Pogotowie zabrało ją do szpitala. Mamy informacje, że była robiona tomografia i wszystko jest ok ale oczywiście dalej się modlimy (za całą rodzinę)

pozdrawiamy w Panu,

Basia i Janusz

27 maja 2013

Kochani,
prosimy o wsparcie modlitewne dla Kazika Nega ze wspolnoty DK z  Kanady. Jest w szpitalu, ma skrzep w płucach, ktory przemiescił się z nogi. Kazik miesiac temu mial powazne złamanie i był w trakcie rehabilitacji. Kazik i jego zona Barbara byli z nami na rekolekcjach w Luizjanie. Ponizej tresc wiadomosci z prosba o modlitwe za Kazika od Davida Dawsona ze wspolnoty DK w Luizjanie.
Laczymy sie  w modlitwie
Agnieszka i Tomek Talaga

Brothers and Sisters,
I hate to bother you with yet another e-mail asking for prayers, but we were shocked just now to find out that Casimir Nega (husband of Barbara--the Polish couple from Canada who came down here for this past December, and who we stayed with when we went up there in February) is in the hospital; they found a blood clot that had traveled from his leg to his lung.
He had a really bad break about a month ago and needed all kinds of plates and screws, and he's been in recovery. They went to urgent care where they gave him antibiotics for pneumonia, but Barbara said that something told her to go to the hospital. There, they discovered that a clot had traveled from his leg, through his heart, and was now in his lung, and that only 30% of people survive that. If they wouldn't have caught it, he would most likely not have.  He's on blood thinners now and is being closely monitored.
Please pray for them! Life has been filled with many serious trials for them recently, and I know that God is able to do such great things through them. Casimir is one of the most gifted and grace-filled men I have known, and I know He is deeply loved by God, so please join me in praying for his protection and healing!
Thank you,
David

10 maja 2013
Dziś (10.05.) w nocy wybuchł pożar w Jastrzębiu Ruptawie. Zaczadzona rodzina jest z DK. Dwie córki nie żyją. Matka i 2 dzieci jest w takim stanie, że tylko cud może je wrócić do życia. Najstarszy syn w stanie dobrym. Darek był wtedy w pracy - w jakim jest stanie, można się domyślić.
dziękuję
ks. Jarosław Ogrodniczak
moderator DK archidiecezji katowickiej
 
23 kwietnia 2013
 
Chciałem was poprosić o modlitwę za mojego dziadka Stanisława, jutro o 10 będzie miał bardzo poważną operację. Nie wiadomo czy się uda czy nie.
Z góry dzięki.
Michał Sztyk
 
22 kwietnia 2013
Módlmy się za wszystkich gimnazjalistów, którzy przez najbliższe 3 dni (od jutra - wtorek) będą pisali egzaminy.
 
08 kwietnia 2013
Jest potrzebna modlitwa za Michała i jego rodzinę. W Wielki Piątek miał wypadek samochodowy. Jutro mają go ze śpiączki wybudzać. Między innymi ma uszkodzony kręgosłup. Lekarze mówią, że chodzić nie będzie. Chłopak ma 28 lat, jest bardzo aktywny, energiczny, wysportowany...
 
z góry dzięki z Bogiem i pozdrawiam
Mateusz
 
05 marca 2013

Kochani,

z wielkim smutkiem chcielibyśmy powiadomić Was o śmierci Marcina Wyszomirskiego, który zginął w poniedziałek  (4.03.13) w wypadku samochodowym. Marcin i jego żona Ania od tego roku formacyjnego byli animatorami nowo zawiązanego kręgu w Michałowicach. Prosimy Was, abyście w Waszej modlitwie osobistej jak i na spotkaniach kręgów pamiętali o modlitwie za Marcina, jego żonę Anię i czwórkę ich dzieci.

Ania i Piotr Śliwińscy
para rejonowa Rejon Centralny

12 lutego 2013
Módlmy się w intencji Ani i Piotra Sierakowskich oraz ich dzieci, w szczególności za nowonarodzoną córeczkę Kasię o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

Beata i Jarek Bernatowicz

11 lutego 2013
Módlmy się w intencji Magdy, o zdrowie i siły w walce z chorobą.

Módlmy się w intencji Frania Ziarno, który urodził się jako wcześniak 2 tygodnie temu w Warszawie, nadal jest pod respiratorem i ma problemy z oddychaniem i jedzeniem. O modlitwę proszą rodzice.

W intencji małżeństwa z DK i ich dzieci. Rodzina doświadcza trudności w relacjach i wielu trudnych chorób.

Beata i Jarek Bernatowicz

24 stycznia 2013
Magda i Jarek to moi dawni znajomi - jeszcze z czasów oazy młodzieżowej. Dziś są rodzicami trójki dzieci. Formują się w DK w diecezji przemyskiej. Ich dwie córki walczą z mukowiscydozą.
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II w intencji Ani i Ali - o cud uzdrowienia.
Maria Majka
http://wesolinki.blogspot.com/p/apel-o-pomoc-ulotka-w-j-polskim.html
 
7 stycznia 2013
Kochani,
prosimy o modlitwę za lekarzy którzy będą operować mojego siostrzeńca Piotrka - kleryka 5 roku Seminarium w Płocku, u którego zdiagnozowano raka złośliwego żołądka. W najbliższy piątk 11 stycznia odbędzie się operacja usunięcia całego żołądka wraz z węzłami chłonnymi. Od dzisiaj jest przygotowywany do tej operacji w szpitalu w Płocku. Piotrek wraz z drugim klerykiem w ubiegłym roku posługiwali na rekolekcjach DK i już zgłosili się na oazę II stopnia w 2013r
Wdzięczni za każde westchnienie do Boga
Regina i Marek Piątkowscy
para diecezjalna bydgoska
 
17 grudnia 2012
Gorąco prosimy o modlitwę za Bernarda z Domowego Kościoła z Carlsbergu. Ma zapalenie opon mózgowych, jest nieprzytomny i stan Jego zdrowia się gwałtownie pogarsza. Bernard Misling jest ojcem 2 małych dzieci, prosimy Boga o Jego Miłosierdzie.
Anna i Jerzy Łodzińscy
 
17 grudnia 2012
Bardzo prosimy o gorącą modlitwę o zdrowie dla Janusza Rydlakowskiego z naszego kręgu oraz o potrzebne, w tych trudnych chwilach, łaski dla żony Asi i córek - Weroniki, Natalki i Zosi i mamy Januszka.
Lidka i Jacek Stolarscy

17 grudnia 2012
Bardzo proszę Was o ufną modlitwę  w intencji mojej młodszej siostry Ani i jej Synka. Ania jest w 28 tygodniu ciąży. W ubiegłym tygodniu odkryto, niejako przy okazji, że jest minimalnie za mało wód płodowych. Dziś okazało się, że ilość wód znacząco się zmniejsza i zdiagnozowano też niewydolność łożyska. Dzieciątko dostaje lek przyspieszający rozwój płuc. Jednak lekarze orzekli, że jeśli taki stan utrzyma się do piątku, będzie trzeba zrobić cesarkę. Maluch ma niewielkie szanse przeżycia i prawidłowego rozwoju w tej sytuacji.
Proszę Was wszystkich o modlitwę, ponieważ głęboko wierzę, że Jezus może ich ocalić.
Bóg zapłać.
Iwona Burdalska

23 listopada 2012
Prosimy serdecznie o modlitwę w intencji 4-letniej Alicji z naszej parafii, która bardzo ciężko zachorowała, a o diagnozie rodzice dowiedzieli się w październiku 2012. Jest nadzieja, ale potrzebna jest pomoc. Wszelkie informacje można uzyskać na stronie www.dla-alicji.pl i apel.
Panie Jezu, prosimy Cię o miłosierdzie dla Ali i opiekę dla Jej rodziny.
Monika i Radek Galbarczyk z rodzinami z Iwicznej

10 października 2012
Szczęść Boże!
Serdecznie prosimy o bardzo potrzebną modlitwę w intencji Iwonki i Ali Horosz z diecezji włocławskiej. O gorliwą troskę w modlitwie.
Poznaliśmy Iwonkę, jej męża Gerarda i dzieci w 1998r w Mrzeżynie, uczestniczyli w oazie, na której posługiwaliśmy. Potem spotykaliśmy ich na ORAR, sesji i innych rekolekcjach. Z pokorą kroczyli drogą DK.
Gerard zmarł dwa tyg. temu po długiej i ciężkiej chorobie - guz mózgu.
A w nocy z 7 na 8 X zginął ich syn, Szymon, wracający z domu na studia do W-wy.

Sługo Boży Ojcze Franciszku wstawiaj się za nimi.

Maria i Rysiu z Poznania

10 października 2012
Kochani,
Piszemy do Was w momencie bardzo dla nas trudnym. Jak wiecie nasz Michałek jest bardzo chory, ma nowotwór złośliwy i czeka go bardzo ciężkie leczenie; ok. 26 tygodni, najpierw chemioterapia, potem operacja i znów chemioterapia. Nie wiemy jak nasz synek to zniesie. Pomimo tego jesteśmy pełni nadziei, że wszystko będzie dobrze, a cierpienie, które obecnie przeżywamy przyniesie wiele dobrego. Już przynosi. Dzwonicie do nas, pytacie, oferujecie swoją pomoc. Jesteśmy tym bardzo podbudowani i chcemy Wam z serca bardzo podziękować. Musimy szczerze przyznać, że się nie spodziewaliśmy, takiego odzewu. Dziękujemy także, a może przede wszystkim za Wasze modlitwy.
Chcemy też Was poinformować o zamówionej przez nas mszy za zdrowie Michałka, która będzie miała miejsce w najbliższy piątek 12.10.2012 o godz. 18.00. Jeśli tylko będziecie mogli to serdecznie zapraszamy.
Czyli będzie to już druga msza za Michałka w tym tygodniu, pierwsza w środę.
Pozdrawiamy wszystkich
Z Panem Bogiem
Zbyszek i Bożenka

18 września 2012
Kochani
Prosimy o modlitwę za Marię, która jest na leczeniu w Centrum Rehabilitacji po złamaniu kręgosłupa oraz za jej męża, który ją opuścił - aby Pan Bóg odmienił jego serce, a także za Darka - też przebywającego w Centrum - w bardzo poważnym stadium SM.
Z Bogiem
Lidka i Jacek Stolarscy

11 lipca 2012
W sobotę 7 lipca odbył się pogrzeb Marty, Dominika i Bartka Rymaszewskich. O godz. 11.00 została odprawiona Msza św. dziękczynna za ich życie w kościele parafialnym MBKM, ul Bołtucia 5, Bydgoszcz - Fordon. Po Mszy św. na cmentarzu przy ul. Piastowej zostały pochowane ich ciała. W imieniu rodziny serdecznie dziękujemy za każdą Mszę św., wszelką modlitwę oraz udział w uroczystościach pogrzebowych.Rafał oraz córeczka Kinga przebywają w szpitalu w Bydgoszczy. Powoli wracają do zdrowia.
Regina i Marek Piątkowscy - bydgoska para diecezjalna

2 lipca 2012
Kochani!
Prosimy o modlitwę za rodzinę z Bydgoszczy, która dzisiaj w drodze na rekolekcje II stopnia uległa wypadkowi. Matka i dwoje dzieci nie żyją, ojciec i jedno dziecko w stanie ciężkim przebywają w szpitalu. Ks. Adam Rożniakowski - moderator oazy w Szczyrku (neoprezbiter) wszystkie Msze św. rekolekcyjne będzie sprawował w tej intencji. Z góry dziękujemy wszystkim za modlitwę i każde westchnienie do Boga.
Regina i Marek Piątkowscy

25 czerwca 2012
Kochani,
moja znajoma jest w 5 miesiącu ciąży. Lekarze odkryli u dziecka holoprosencefalię i dają dziecku 2 miesiące życia po narodzinach. Olga wraz z mężem są zdecydowani na aborcję, bo „nie chcą patrzeć jak dziecko umiera im na rękach”, „nie chcą męczyć siebie i dziecka” etc. Zabieg ma się odbyć w najbliższy poniedziałek. Nie trafiają do nich żadne argumenty, dlatego potrzebny jest cud. Bardzo proszę Was o modlitwę w ich intencji, aby Bóg otworzył ich serca i dał siłę do przyjęcia tego dziecka takim, jakie ono będzie. I przede wszystkim, żeby pozwolili mu się urodzić.
Dziękuję,
 
Magda Pająk
 
P.S. Poproście też swoich znajomych o modlitwę w ich intencji. Im będzie nas więcej, tym większe szanse by stał się cud! Wiem, że "Anielskie Apostolstwo" często przesyła do innych osób prośby o modlitwę. Może i tym razem byłaby taka możliwość.

28 maja 2012
Po długiej i ciężkiej chorobie zmarła Małgosia, córka Eli Ogrodnik z Lublina (Ela i Stefan Ogrodnikowie należeli do pierwszego kręgu DK w kraju, założonego przez Sługę Bożego Franciszka Blachnickiego). Ela Ogrodnik, która już od kilku lat jest wdową, prosi wszystkich z DK o modlitwę w intencji swej zmarłej córki. O modlitwę szczególnie żarliwą prosi, teraz bezpośrednio po śmieci Małgosi aż do jej pogrzebu, który wstępnie rodzina planuje na środę. Ela głęboko wierzy, że Małgosia przeszła z jej matczynej opieki pod opiekę NMP Matki Kościoła i to napełnia ją pokojem serca.
Wesprzyjmy Małgosię w jej drodze do wieczności grącą modlitwą i również Elę, którą śmierć córki napełniła głębokim bólem.
Anna i Marek Kwiatkowscy - para diecezjalna radomska

24 maja 2012
Prosimy o modlitwę w intencji drugich rekolekcji ewangelizacyjnych dla amerykańskich małżonków, które tym razem w całości poprowadzą Amerykanie: małżeństwo David i Kate Dawson oraz ks. Nathan Long. To wielkie wydarzenie dla tamtej wspólnoty. Po pierwszych rekolekcjach powstały trzy kręgi DK. Zachęcamy do:
- gorliwej modlitwy za to dzieło przez najbliższe cztery dni,
- ofiarowania piątkowego postu w tej intencji,
- gorliwego wołania w wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego o siedmiorakie dary Ducha Świętego dla naszych braci i sióstr z Ameryki,
- uwielbienia Boga w niedzielę i złożenie dziękczynienia.
W imieniu Davida i Kate oraz własnym z ogromną wdzięcznością za pamięć w modlitwie.
Agnieszka i Tomek Talaga
Redakcja LISTU

24 maja 2012
Kochani, w imieniu swoim i Dolka Chimko (pary diecezjalnej zielonogórsko-gorzowskiej) prosimy o modlitwę w intencji Niny, żony Dolka - jeśli jest taka wola Boża, o uzdrowienie z choroby oraz o siły do dźwigania krzyża dla nich obojga.
Sługo Boży, Ojcze Franciszku, wstawiaj się za nimi.
Pozdrawiamy w Panu,
Kasia i Paweł Maciejewscy

21 maja 2012
Katarzyna i Arkadiusz Lisowie, małżeństwo z DK z diec. lubelskiej, któremu spalił się dom, potrzebuje naszego wsparcia modlitewnego i finansowego. Mają troje dzieci i najpilniej potrzebują rzeczy codziennego użytku m. in. podręczników szkolnych. Prosimy serdecznie o wsparcie. Nr konta 72 1240 2382 1111 0000 3909 9147. Bóg zapłać.
Pozdrawiamy
Bożena i Tomek Białopiotrowiczowie - para diecezjalna z Lublina

21 maja 2012
Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia Andrzeja Małolepszego, który uległ poważnemu urazowi podczas pielgrzymki DK do Kalisza. Módlmy się też w intencji jego żony, Ewy, o zaufanie Bogu w tym trudnym czasie.
Darek Stępień

15 maja 2012
Chcąc wesprzeć naszych braci chrześcijan w Chinach i wyrazić jedność w wierze z nimi, zachęcamy do wspólnej modlitwy w dniu 24 maja 2012, kiedy to obchodzimy Dzień modlitw za Kościół w Chinach, ustanowiony pięć lat temu przez Papieża Benedykta XVI.
Zapraszamy na spotkanie modlitewnie, które odbędzie się 24 maja w kościele Matki Bożej Anielskiej przy ul. Modzelewskiego początek o godzinie 18:00.
Diakonia Misyjna Ruchu Światło-Życie

9 maja 2012
Drodzy,
We wtorek nad ranem zmarł mój tata. Bardzo proszę o modlitwę za jego duszę.
Paweł Pietrzak

17 kwietnia 2012
Bardzo proszę o gorącą modlitwę za poczęte dziecko > w badaniach wyszła toksoplazmoza. To młode małżeństwo ma już 2 dzieci - jedno zdrowe i drugie chore. Prześlij dalej, Bóg zapłać!
Basia i Janusz Puzik

11 marca 2012
Kochani!
Niech Chrystus, który przez swoją mękę i śmierć, pokonał grzech, odnowi nas mocą Swego Ducha,opromienia nasze życie blaskiem Swego Zmartwychwstania.
Janina i Adolf Chimkowie diec.ziel.-gorzowska

Drodzy Przyjaciele z Domowego Kościoła!
Pragnę się z Wami podzielić moimi doświadczeniami podczas Wielkiego Tygodnia.We wtorek dowiedziałam się, że jestem bardzo chora (nowotwór trzustki-nieoperacyjny). Członkowie Domowego Kościoła z naszej diecezji zaczęli się modlić za mnie przez wstawiennictwo Sługi Bożego ks.Franciszka Blachnickiego.Cały czas czuję moc tej modlitwy i obecność przy mnie naszego Pana i Zbawiciela.Triduum Paschalne w tym roku przeżyłam bardz mocno w łączności z Chrystusem,który za mnie zgodził się na śmierć. Jestem umocniona Zmartwychwstaniem Chrystusa i gotowa do walki z chorobą bez względu na to jaki będzie wynik tej walki,przecież codzienne modlę się do naszego Ojca w niebie:"Bądź wola Twoja".Noszę Was wszystkich w swoim sercu i pamięci. Proszę o wsparcie modlitewne w tych trudnych dla mnie i dla mojego męża chwilach.
Janina Chimko

 

26 marca 2012
Prosimy o modlitwę za Józka Rygasiewicza i Jego rodzinę (Józek z żoną Elą kilka razy prowadzili OR dla naszej diecezji). Józek ma coraz słabszy wzrok (już prawie nie widzi). W miniony piątek miał operację w Lublinie. Prośmy o zdrowie i Boże prowadzenie.
Beata i Jarek Bernatowicz

24 marca 2012
Bracia i Siostry w Chrystusie,
Nasza dobra znajoma, żona i matka siódemki dzieci bardzo potrzebuje modlitwy. Ma ogromne kłopoty i tylko gorliwa modlitwa, najlepiej z postem, może być dla niej obroną i wsparciem. Nie piszemy szczegółów, ale prosimy pokornie o gorliwą modlitwę za nią w najbliższych dniach. Złóżcie duchową ofiarę za cierpiącą kobietę i jej rodzinę.
Dziękujemy za Waszą wspaniałomyślność i ofiarność.
Agnieszka i Tomek Talaga

24 marca 2012
Wczoraj (23.03.2012) w wypadku samochodowym zginął Marcin Miczek z Chorzowa - członek Diakonii Komunikowania Społecznego naszego Ruchu, długoletni administrator strony www Ruchu w diecezji katowickiej.
W imieniu DKS prosimy o modlitwę za niego - i za jego rodzinę i bliskich.
Jan Halbersztat

6 marca 2012
Bracia i Siostry!
W najbliższą sobotę 10 marca między godz. 16.00 - 18.00 w hali Astorii w Bydgoszczy odbędzie się koncert Nergala. W związku z tym prosimy wszystkich wierzących o modlitwę właśnie w tym czasie między godz. 16-18, abyśmy stali się płaszczem ochronnym dla miasta, żeby w tym czasie złemu duchowi przeszkadzać w czynieniu zła. Potraktujmy ten apel poważnie i przekażmy dalej aby nas było jak najwięcej.
Renia i Marek Piątkowscy wraz z ks. Piotrem Wenclem.

6 marca 2012
Proszę o modlitwę za moją koleżankę, która dziś, będąc w 12 tygodniu ciąży znalazła się w szpitalu na patologii ciąży po odejściu wód płodowych.
Wiecej nic nie wiem o jej stanie zdrowia, ale proszę o wsparcie modlitewne dla niej i jej nienarodzonego jeszcze dziecka.
Ma ona 2,5-letnią córeczkę i męża, którzy ją bardzo kochają.
Dziękuję.
Magda

29 lutego 2012
Bardzo prosimy Was o modlitwę w intencji Mariusza (mąż nauczycielki z mojej szkoły).
Przed chwilą otrzymaliśmy informację, że dzisiaj dostał udaru i jest obecnie bez kontaktu.
Bożena Jurek Walczakowie

23 lutego 2012
Kochani
Prosimy Was o modlitwę w intencjii małej Nadii - jest zagrożenie życia, leży w inkubatorze.
Niech ją Pan chroni  i obdarzy zdrowiem.
Jeżeli taka Jego wola.
Marta

19 stycznia 2012
Kochani,
Przedwczoraj zmarł półroczny Jaś Stankiewicz, synek Anny i Tomasza Stankiewiczów z mojego kręgu. Dlatego proszę bardzo o modlitwę za niego i za rodziców.
Ania i Tomasz prosili też o przekazanie, że zapraszają na pogrzeb wszystkich znajomych z Kościoła Domowego.
Msza pogrzebowa odbędzie się w sobotę 21.01 o godz. 12 w kościele św. Katarzyny (Służew nad Dolinką) w Warszawie, potem pogrzeb na miejscowym cmentarzu.
Z Bogiem,
ks. Tomasz Stępień

17 stycznia 2012
Drodzy,
nasza koleżanka z kręgu DK Małgosia potrzebuje modlitwy, gdyż został zdiagnozowany u niej rak tarczycy. Pod koniec stycznia będzie miała operację. Prosimy wszystkich bardzo o modlitwę w jej intencji.
z Panem Bogiem
Beata i Jarek Bernatowicz

10 stycznia 2012
Potrzebna żarliwa modlitwa za rodzeństwo z Mysłowic: Mateusza (19 lat) i Martę (16 lat). Prawie równocześnie postawiono im diagnozy, Mateusz - rak z przerzutami - jest po operacjach, bardzo cierpi, bo nie działa morfina. Marta - podejrzewają stwardnienie rozsiane. Czeka ją jeszcze punkcja.
Módlmy się o cud, przecież dla Pana nie ma nic niemożliwego.

Jeśli możesz prześlij to dalej ludziom, razem poruszymy niebo.
Prośba od o. Antoniego SJ z Nowego Sącza, Marty i Ewy z Mysłowic

2 grudnia 2011
Kochani!
Gorąco prosimy o modlitwę w intencji zdrowia córki Eli Ogrodnik. Ela wraz z mężem należała do pierwszego kręgu DK w Polsce zakładanego jeszcze przez ojca Franciszka Blachnickiego w Lublinie. Była ostatnio gościem w Radomiu na pierwszym powakacyjnym dniu Wspólnoty w Seminarium. U jej córki wykryto guza mózgu. Wesprzyjmy Elę i jej córkę modlitwą o siłę do walki z chorobą.
Ania i Marek Kwiatkowscy
para diec. radomska

15 listopada 2011
Kochania wspólnoto!
przesyłamy wielką prośbę o modlitwę w intencji szczęśliwej operacji małego ( 7 lat) Stefka. Stefek jest jednym z 6-óstki dzieci Bożenki i Piotra z diecezji poznańskiej. Przeżywaliśmy  razem Oazę Rodzin I stopnia w minione lato. To bardzo dzielna i Boża rodzina. Pomóżmy im naszą modlitwą prosić Pana o łaskę zdrowia dla ich synka.
Pozdrawiamy w Panu
Teresa i Kazik Roszkowie
filia pelplińska
 
13 listopada 2011
Szczęść Boże
Prosimy o modlitwę w intencji Pani Róży, która straciła męża, niedawno syna, a sama po długiej chorobie i walce z nowotworem czeka na operację.
Grażyna i Maciej Radzisz
 
9 listopada 2011
Prosimy o modlitwę  za Zosię, która urodziła się z niedowagą, z wadą serca i dużym prawdopodobieństwem zespołu Downa oraz za całą jej rodzinę o potrzebne łaski.
Renia i Marek
 
25 paźdzernika 2011
Szczęść Boże,
Mamy ogromną prośbę z diecezji drohiczyńskiej - jeden z naszych braci ze wspólnoty walczy z chorobą nowotworową oka. Prosimy o modlitwę w jego intencji, w intencji zdrowia i sił dla całej Jego rodziny w tym jakże trudnym dla nich czasie.
Pozdrawiamy w Panu
Ania i Grześ

17 października 2011
Ponownie prosimy o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia ks. Mieczysława Rzepeckiego. Ksiądz Mieczysław jest w szpitalu, ma kłopoty z kręgosłupem, oczekuje na diagnozę.
Dobry Boże, otocz księdza Mieczysława swoją opieką! Błogosławiony Janie Pawle II i Sługo Boży księże Franciszku - prosimy o Wasze wstawiennictwo.
Małżeństwa z DK AW

4 października 2011
Prosimy o modlitwę w intencji ks. Mieczysława Rzepeckiego.
Małżeństwa z DK AW

30 września 2011
Drodzy,
zwracamy się do Was wszystkich, bo otrzymaliśmy telefon z ogromną prośbą o modlitwę za małżeństwo z naszej diecezji, z naszej wspólnoty Domowego Kościoła. Prośmy dobrego Boga przede wszystkim o dar wiary dla nich i o światło Ducha Świętego dla podejmowanych decyzji. Sługo Boży księże Franciszku wstawiaj się za nimi.
w jedności Ducha Świętego
Beata i Jarek Bernatowicz

28 września 2011
Szczęść Boże,
Bardzo prosimy o modlitwę w intencji 11-letniej Natalki, która traci wzrok w wyniku nieuleczalnej choroby.
Ania i Grześ Śliwowscy

26 września 2011
Ks. Marek Balcerzak
ma dzis operacje bypasów.
Pamiętajcie o nim w modlitwie.
Małżeństwa z DK AW

2 września 2011
Prosimy o modlitwę za 12-letnią Weronikę, która przebywa w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Weronika jest kilka dni po operacji guza trzustki, lekarze nie dają po ludzku dużych nadziei, bo pojawiły się przerzuty. Prosimy o cud uzdrowienia.
Agnieszka i Bartek Zawiszowie.
 
30 sierpnia 2011Nasza koleżanka z Wody Życia, Ania Kłąb, wczoraj trafiła do szpitala z bólem brzucha, po czym została sparaliżowana od pasa w dół. Potem zaczęło się przerzucać na ręce i mózg. W nocy była w śpiączce farmakologicznej, teraz jej stan bardzo się pogorszył. Została podłączona do respiratora. Modlimy się o cud uzdrowienia.Dzięki.

„Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20)
"Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich». (Mt 18,19-20)
Ania, Michał Kondrat, Żaneta Dudek

17 sierpnia 2011
Prośba o modlitwę za Ojczyznę: Krucjata Różańcowa
Paweł Kędziora
.
15 lipca 2011
Módlmy się za Oazę Rekolekcyjną I stopnia w Chinach, w której bierze udział 60 osób. Niech Duch Boży prowadzi uczestników i diakonię do Jezusa, aby rekolekcje przyniosły dobre i obfite owoce.
. 
14. lipca 2011
Bardzo prosimy o modlitwę za Piotra Cierniaka, z pary rejonowej diecezji sosnowieckiej. Piotr przeżywa rekolekcje IIIstopnia w Rzymie i dziś rano został potrącony przez samochód. Czeka go poważna operacja.
Danuta i Henryk Wilkowski  (diecezja sosnowiecka)
11. lipca 2011
W imieniu Izy i Jarka Baczyńskich z kręgu w Starej Iwicznej bardzo gorąco prosimy o modlitwę za ich synka Jarka, u którego dziś zdiagnozowano nowotworową zmianę nadnercza. Jaruś już jest w szpitalu w Centrum Zdrowia Dziecka i od jutra rozpoczyna leczenie. Módlmy się o skuteczność jego leczenia oraz o wiarę, nadzieję i siły dla rodziców. 
Kręgi DK oraz kręgi pilotowane z parafii Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej
10. lipca 2011
Prosimy o modlitwę o uzdrowienie dwuletniej Zosi, u której zdiagnozowano białaczkę oraz w intencji jej mamy o wiarę i siły w walce z chorobą.
Aneta, Monika i Radek
.
4. lipca 2011
Najświętsze Serce Jezusa przez Niepokalane Serce Maryi - prosimy pokornie o cud uzdrowienia Celinki Wojcieszak. Swym życiem, powołaniem do małżeństwa oraz zaangażowaniem w posłudze dla Domowego Kościoła daje wraz z Leszkiem świadectwo swej wiary i miłości Bogu, Kościołowi i rodzinie. Przez to doświadczenie krzyża prosimy Cię Panie - daj jej radość i nadzieję powrotu do pełni sił, by jeszcze bardziej mogła słuchać i służyć. Oddajemy Tobie wiedzę i ręce lekarzy, ich diagnozy. Uzdrowienie chorych - Módl się za nami!!! Sługo Boży Księże Franciszku Blachnicki - wstawiaj się za nami!!!
D i A Bartosikowie
.
30. czerwca 2011 
Operacja Dominika Elberta przebiegła pomyślnie, ale chłopiec bardzo cierpi. Dziękując z dotychczasową prosimy o dalszą modlitwę.
28. czerwca 2011
TAK DLA ŻYCIA
Marszałek Sejmu RP wyznaczył na ostatni tydzień czerwca 2011 termin pierwszego czytania ustawy całkowicie zakazującej aborcji w naszej ojczyźnie.
Módlmy się w intencji posłów i senatorów, aby głosowali zgodnie z prawem Bożym i stanęli w obronie życia bezbronnych istot ludzkich.
.
24. czerwca 2011
Prosimy o modlitwę, możliwie tak żarliwą jak się da, za Dominika Elberta. 
W środę będzie operowany. Dominik jest o rok młodszy od naszego starszego syna, ma 14 lat. Bolą go plecy i trudno jest mu chodzić. Leży teraz w szpitalu. Jest to dla niego trudny czas, podobnie jak dla jego rodziców. Prosimy Was o modlitwę o zdrowie dla niego, o dobre decyzje lekarzy oraz o wytrwałość dla niego, jego rodziców i siostry. Z Bogiem, Marysia i Piotrek 
22. czerwca 2011 
Módlmy się w intencji wakacyjnych oaz rekolekcyjnych: za księży moderatorów, pary prowadzące, pary animatorskie, diakonie wychowawcze, muzyczne i gospodarcze, za wszystkich uczestników oraz gospodarzy ośrodków rekolekcyjnych, prosząc Pana o dobre i liczne owoce wszystkich rekolekcji Ruchu Światło-Życie.

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności