OE
 
Serdecznie zapraszamy na zimową Oazę Ewangelizacji, czyli tygodniowe rekolekcje dla młodzieży w okolicach Warszawy. Rekolekcje te przeznaczone są dla uczniów z 7. i 8. Klasy szkoły podstawowej jak i dla uczniów szkół średnich. Jest to czas na odnowienie swojej wiary i ponowne zadanie ważnego pytania: co jest sensem mojego życia? To czas na oderwanie się od codziennego świata i szansa na wyciszenie. Czas poznawania nowych osób i zawiązywania trwałych relacji, a także czas na śpiew i zabawę.
 
Głównymi punktami dnia na rekolekcjach są: modlitwa poranna i wieczorna, spotkanie w grupie, Eucharystia i pogodny wieczór, czyli czas na integrację i zabawę. Poza tym na pewno nie zabraknie mniej lub bardziej aktywnego odpoczynku w formie gry w planszówki, spaceru po lesie czy gry terenowej. Wszystko to w radosnym otoczeniu wspólnoty i zimowym krajobrazie podwarszawskich miejscowości.
 
Terminy rekolekcji:
 
I turnus: Termin: 12-18.02
Miejsce: Dom Rekolekcyjny Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych w Sulejówku
Adres: Poprzeczna 1, 05-070 Sulejówek
Koszt: 520 zł
 
II turnus: Termin: 18-24.02
Miejsce: Ośrodek Rekolekcyjny w Laskach
Adres: ul. Jana Wieczorka 1, 05-080 Laski
Koszt: 520 zł (+15 zł dla osób, które chciałyby spać pod przygotowaną pościelą zamiast w śpiworze)
 
Link do zapisów:
 
Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności