logo DOR DK 2

D
rodzy Małżonkowie!

Przed nami długo wyczekiwana chwila. W sobotę 4 lutego o godzinie 9.00 rozpoczynamy zapisy na większość turnusów letnich rekolekcji wakacyjnych organizowanych przez Domowy Kościół archidiecezji warszawskiej.

W bieżącym roku wchodzimy w jubileusz 50-lecia Domowego Kościoła w Polsce. Jego punktem wyjściowym była pierwsza oaza rodzin w wakacje 1973 roku w domu na Jagiellońskiej w Krościenku. Wszystko, co się później stało jest konsekwencją tego wydarzenia. Wybierając się na oazy wakacyjne pamiętajmy skąd przyszliśmy i dokąd zdążamy.

Do tej chwili prowadziła nas i nadal prowadzi praca całej Diakonii Oaz Rekolekcyjnych (DOR). Rezerwacja ośrodków, poszukiwanie par prowadzących, rozmowy z kapłanami mającymi prowadzić oazy, warsztaty, przygotowanie zaplecza finansowego rekolekcji. Ostatnio odbyły się dwie tury warsztatów dla par prowadzących zarówno rekolekcje wakacyjne, jak i rekolekcje ewangelizacyjne. Dziękujemy za cały trud zarówno DOR-owi jak i parom powołanym do posługi.

Informacje dotyczące wszystkich rekolekcji (prowadzący, termin, miejsce, wymagania formacyjne, kontakty) znajdziecie w wykazie wakacyjnych rekolekcji formacyjnych 2023. Zapisy możliwe są wyłącznie poprzez formularz internetowy, który będzie dostępny w sobotę w menu DOMOWY KOŚCIÓŁ AW w zakładce Rekolekcje/Zapisy.

Prosimy wszystkich Was o gorącą modlitwę w intencji oaz wakacyjnych, o ich owoce w naszych małżeństwach, kręgach i parafiach.

Z Panem Bogiem

Anna i Piotr Zadrożni                                                                    ks. Paweł Witkowski
    para diecezjalna DK AW                                                            moderator diecezjalny DK AW

oraz

Diakonia Oaz Rekolekcyjnych DK AW

 DSF4299JPG DSF4753JPG

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności