blWladyslaw 678x381

Diecezjalny Dzień Wspólnoty z obrzędem wezwania po imieniu odbędzie się 5 marca 2023, w parafii bł. Władysława z Gielniowa na Natolinie.

Plan Dnia Wspólnoty:
w salkach parafialnych:
12:30 – spotkanie z uczestnikami obrzędu wezwania po imieniu i poręczycielami
13:00 – krąg liturgiczny służby liturgicznej
– próba scholi
w kościele:
14:30 – krótka wspólna modlitwa i Namiot Spotkania
15:00 – zawiązanie wspólnoty
– przygotowanie do Eucharystii
15:30 – Eucharystia pod przewodnictwem biskupa Tadeusza Pikusa z obrzędem wezwania po imieniu

Spotkanie z uczestnikami obrzędu przed Dniem Wspólnoty poprowadzi Diakonia Deuterokatechumentatu. Spotkanie to, a także krąg liturgiczny i próba scholi będą miały miejsce w salkach parafialnych z prawej strony kościoła. O 14:30 zaczynamy Dzień Wspólnoty w kościele.

UWAGA! Prosimy o przybycie albo na 14:30 albo o 15:00 na zawiązanie wspólnoty, aby nie przeszkadzać modlącym się.

Po Eucharystii Diakonia Miłosierdzia będzie zbierać różańce, które zostaną przekazane kapelanom więziennym, z przeznaczeniem dla więźniów. Różańce mogą być nowe bądź używane, zarówno w pełnej wersji, jak i dziesiątki, również robione własnoręcznie. Zachęcamy do hojności serca wobec tych, którzy potrzebują pocieszenia.

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich, zarówno panów, jak i panie, do posługi w czasie Mszy świętej tego dnia.

Osoby, które chciałyby się włączyć w służbę na Eucharystii, zapraszamy na krąg liturgiczny, który odbędzie się bezpośrednio przed Dniem Wspólnoty, w niedzielę 5 marca o godz. 13.00, w jednej z salek przy kościele św. Władysława z Gielniowa.

Będziemy wdzięczni za zgłoszenie się wcześniej mailowo do ceremoniarza, Wojtka Matusiaka, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności