domek dkaw

Kochani,

W sobotę 17.12.2022 rozpoczynamy zapisy na rekolekcje zimowe, które odbędą się w terminie 
13-19.02.2023. Będą to ORAR I stopnia w Wadowicach oraz ORAR II stopnia w Kiczorach koło Babiej Góry. Formularze zapisu dostępne będą na stronie diecezjalnej w zakładce Rekolekcje -> Rekolekcje Śródroczne od godz. 9.00. Zapraszamy małżeństwa, które już przeżyły 15-dniową Oazę I stopnia.

ORAR I - Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rodzin I stopnia – to rekolekcje formacyjne, które ukazują znaczenie charyzmatu Światło-Życie, pozwalają zrozumieć kim jest Nowy Człowiek, co to jest Nowa Wspólnota i na czym polega Nowa Kultura. Dodatkowo pogłębiają rozumienie istoty, celu, duchowości i metody DK w ramach Ruchu Światło-Życie.

ORAR II – Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rodzin II stopnia – celem tych rekolekcji jest formacja animatorów w rodzinie, małej grupie i wspólnocie. Przedstawienie zadań stojących przed parą animatorską oraz zachęcenie małżonków do kształtowania postawy wiary w Boże prowadzenie.

Do udziału w tych rekolekcjach zapraszamy małżeństwa po przeżyciu rekolekcji Oaza Rodzin I - OR I a szczególnie te małżeństwa, które po raz pierwszy zostały wybrane na parę animatorską w kręgu.

Niebawem dostępne będą również zapisy na rekolekcje wakacyjne. Datę uruchomienia zapisów podamy po Świętach Bożego Narodzenia.

Obejmujemy modlitwą księży moderatorów, pary prowadzące oraz wszystkich animatorów, diakonie i uczestników tegorocznych rekolekcji śródrocznych i Was również prosimy o modlitwę w ich intencji.

Z Panem Bogiem

                                        Anna i Piotr Zadrożni                 ks. Paweł Witkowski        

                                              para diecezjalna DK AW       moderator diecezjalny DK AW

                                                       wraz z Diakonią Oaz Rekolekcyjnych DK AW

 

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności